Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozvrh

 

downloads23.jpg

Na všechny lekce (kromě jógy) je nutná rezervace u Lenky Adamičkové 727 957 495 nebo dolezalovalenka@centrum.cz

Lekce Veroniky Nezbedové, 605 747 136 nebo nezbedova.joga@gmail.com

Nyní připravujeme rozvrh od září 2023. Můžete se těšit na výrazné rozšíření pohybových kroužků pro děti!

rozvrh-od-kvetna.png

V květnu 2023 je možné navštěvovat všechny lekce pro dospělé (s výjimkou jógy) za zvýhodněný vstup 160 Kč. Uvedený rozvrh je platný do 3. 6., pak přecházíme na letní režim a každou sobotu budou vypisované lekce dle našich možností (přes léto se u nás pořádají příměstské tábory) a s ohledem na počasí (ve velkém vedru necvičíme).

Skupinové lekce (kurzy) DOSPĚLÍ:

180 Kč/ jednotlivá lekce, 160 Kč/h formou kurzovného

Skupinové lekce (kroužky) DĚTI:

150 Kč/ jednotlivá lekce, 135 Kč/h formou kurzovného

Individuální a soukromé lekce zdravotního cvičení, pod vedením Lenky Adamičkové:

dospělí cca 60 min - 600 Kč

2 - 3 osoby cca 60 min - 700 Kč

děti cca 45 min - 400 Kč


 

PODROBNĚJŠÍ POPIS KURZŮ:

 

 Pohádkové tanečky s Luckoutanecky-pohadkove.jpg

Díky dívčímu kolektivu máme prostor hrát si na princezny. Zpravidla chodí holčičky na lekce oblečené jako na princeznovský bál a v tomto duchu se nese celý kurz. Nesmí chybět melodie z pohádky Ledové království nebo Na vlásku. Rády tančíme také na písně z českých pohádek. Hravou formou se učíme koordinaci a rytmiku. 

 

KURZY PRO DOSPĚLÉ 


Posilování středu těla

Jak už z názvu vyplývá, tak na tomto kurzu budeme především posilovat. Cílem bude zpevnit střed těla (břicho, záda, hýždě…). Aby bylo posilování efektní, tak nebude chybět ani protažení svalů s tendencí ke zkrácení, které mohou v důsledku negativně ovlivnit držení těla a zapojení právě oblasti, kterou chceme posílit. Využíváme cvičebních pomůcek válce, gumičky, činky, míče a jiné.

Více informací o kurzu zde

 

 fascie.jpg Fasciální protažení

Lekce je vhodná pro všechny, kteří chtějí probudit a rozpohybovat své fascie. Kdo má za sebou kurz Zdravá záda, tak jistě ví, o čem je řeč. Pro ostatní ve zkratce: Fascie jsou pojivovou tkání, která „obaluje“ každý sval a když není dostatečně pružná, může negativně ovlivňovat (dostávat do napětí) svaly. Na lekci budeme uvolňovat napětí masážním válcem, masážními míčky a pak pomocí jednoduchých kombinací „roztančíme“ naše fascie.

Více informací o kurzu zde

 

Jóga zdravě s Veronikou

Jóga zdravě - lekce jógy vycházející z fyziologického nastavení každého jednotlivého člověka. Pomocí jógy se učíme správnému dechovému stereotypu a vnímání svého těla. Uvolňujeme stažené, posilujeme povolené, relaxujeme. To vše díky propojení jógy a zdravého cvičení. Na začátku lekcí používáme míčky, overbally, válce i jiné pomůcky k uvolnění nebo aktivaci jednotlivých částí našeho těla, abychom mohli následně lépe splynout s jógovými ásanami. 

 

Zdravá záda - více o kurzu zde

 

Již brzy budou také vypsány workshopy zde

Rezervace míst: Lenka Adamičková, 727 957 495, dolezalovalenka@centrum.cz