Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seminář Funkční střed těla

article preview

Nejen v rámci novoročních předsevzetí chceme pravidelně začít cvičit se zaměřením na střed těla. Motivace může být různá: někdo chce ploché břicho, jiní mají doporučení od lékaře zpevnit střed, aby záda nebolela. Cesta je ale jen jedna, jedině pravidelným cvičením můžeme svaly posílit. Určitě je mnoho způsobů jak začít, například navštěvovat pravidelně fyzioterapeuta, přihlásit se do kurzu s tímto zaměřením a nebo si najít cviky na internetu. Poslední uvedenou možnost nedoporučuji, protože chybí kontrola provedení cviků. Pokud budeme cvičit špatně, plnění našich cílů bude i přes veškerou snahu v nedohlednu. A právě proto vnikl tento seminář Funkční střed těla, jehož cílem je následující:

  • předat zásobník cviků na doma
  • veškeré cviky rozebrat do nejmenšího detailu
  • max. 8 účastníků, aby byl dostatečný prostor pro kontrolu provedení cviků a případná individuální doporučení
  • probrat teoretický základ, aby účastníci věděli nejen CO cvičit, ale také PROČ
  • naučit se aktivovat střed skrze dech a neviditelné pohyby, aby cvičení bylo vhodné třeba i pro ženu po porodu nebo někoho, koho trápí chronické bolesti zad
  • zároveň si ale vysvětlíme i ty nejčastější cviky, které na nás číhají na internetu (prkno, zkracovačky atd.)

Termín: 10. února 2024

Čas: 9:00 - 12:00

Cena: 600 Kč (v ceně je vytištěný zásobník cviků na doma a drobné občerstvení v době cca 45 min. teoretické přednášky)

Kde: Sportovní klub Dařbož, Babice 61, 251 68 Kamenice

Rezervace: Lenka Adamičková, dolezalovalenka@centrum.cz, 727 957 495