Jdi na obsah Jdi na menu

Kurzy a kroužky

 

downloads23.jpg

Na všechny lekce (kromě jógy) je nutná rezervace u  lektorky Lenky Adamičkové 727 957 495 nebo dolezalovalenka@centrum.cz

Jógu rezervujte u Veroniky Nezbedové, 605 747 136 nebo veronika.nezbedova@gmail.com

rozvrh_jaro_2022.png

Skupinové lekce (kurzy) DOSPĚLÍ, pod vedením Lenka Adamičkové:

140 Kč/ jednotlivá lekce, 120 Kč/h formou kurzovného

Skupinové lekce (kroužky) DĚTI, pod vedením Lenky Adamičkové:

120 Kč/ jednotlivá lekce, 95 Kč/h formou kurzovného

Individuální a soukromé lekce zdravotního cvičení, pod vedením Lenky Adamičkové:

400 Kč/1 osoba, 500 Kč/2-3 osoby

Kurz jógy 10 lekcí/1 300 Kč


 

PODROBNĚJŠÍ POPIS KURZŮ:

 

Tanečky, (holky 8+)

Úterý 16:00 - 16:45, pátek 16:30 – 17:25 a 17:30 – 18:25 

 „Tancem pro radost“ je hlavním mottem tohoto kroužku! Tančíme na české i zahraniční písničky, které jsou dětmi v této věkové kategorii oblíbené. Trénovat budeme také s gymnastickou stuhou, třásněmi, vějíři atd. Tanečky jsou také pohybovým kroužkem, který je vhodný jako kompenzace k dlouhému sezení ve škole či jednostrannému sportu, Minimálně 15 minut se tedy věnujeme zdravotnímu cvičení

 

Tancem kolem světa, (holky 10+)kolem-sveta.jpg

pátek 18:30 – 19:30 

Pro zvídavé větší tanečnice je tu kroužek v podobě „Tancem kolem světa“. Ke Španělsku patří vějíř a Flamenco, na Hawai zas květinové náhrdelníky a Hula hula tance… Během kurzu budeme po mapě cestovat křížem krážem různými kontinenty a učit se více či méně tradiční tance. Každou lekci se dotkneme jiného tanečního stylu a krátce si povíme o jeho původu. Trénovat budeme tedy nejen pohybové dovednosti, ale také všeobecný přehled. Vše samozřejmě zábavnou formou. 

 

 Pohádkové tanečkytanecky-pohadkove.jpg

Pondělí 16:00 a 17:00  a Čtvrtek 16:00 - 16:45, NOVĚ středa 17:00 - 17:45

Díky dívčímu kolektivu máme prostor hrát si na princezny. Zpravidla chodí holčičky na lekce oblečené jako na princeznovský bál a v tomto duchu se nese celý kurz. Nesmí chybět melodie z pohádky Ledové království nebo Na vlásku. Rády tančíme také na písně z českých pohádek. Hravou formou se učíme koordinaci a rytmiku. 

 

Pohybové hry pro zdravá záda, kluci a holky 

pohybovky.jpgčtvrtek 17:00, NOVĚ pro školkové děti středa 16:00

Některé děti mají pohybu málo. Jiné ho mají dost, ale s jednostranným zaměřením. Tento kroužek je kompenzací k dlouhému sezení, ale také třeba ideální doplněk ke sportům jako je hokej, fotbal atd. Cvičení je vedeno zábavnou formou a vhodné je v neposlední řadě také jako prevence pro děti s mírnou skoliózou, vadným držením těla, plochou nohou a podobně.

 


KURZY PRO DOSPĚLÉ ZAČÍNAJÍ POSTUPNĚ OD 3. ledna 2022


Posilování středu těla

Jak už z názvu vyplývá, tak na tomto kurzu budeme především posilovat. Cílem bude zpevnit střed těla (břicho, záda, hýždě…). Aby bylo posilování efektní, tak nebude chybět ani protažení svalů s tendencí ke zkrácení, které mohou v důsledku negativně ovlivnit držení těla a zapojení právě oblasti, kterou chceme posílit. Využívám cvičebních pom:30ůcek: válce, gumičky, činky, míče a jiné.

Více informací o kurzu zde

Kurzovné dvouměsíční, v období leden - únor tj. 8 lekcí/ 960 Kč

 

 fascie.jpg Fasciální protažení

Lekce je vhodná pro všechny, kteří chtějí probudit a rozpohybovat své fascie. Kdo má za sebou kurz Zdravá záda, tak jistě ví, o čem je řeč. Pro ostatní ve zkratce: Fascie jsou pojivovou tkání, která „obaluje“ každý sval a když není dostatečně pružná, může negativně ovlivňovat (dostávat do napětí) svaly. Na lekci budeme uvolňovat napětí masážním válcem, masážními míčky a pak pomocí jednoduchých kombinací „roztančíme“ naše fascie.

Více informací o kurzu zde

Kurzovné dvouměsíční, v období leden - únor tj. 8 lekcí/ 960 Kč

 

Zdravá záda - více o kurzu zde

středy 18:00 - 19:00 od 19. ledna

 

Kromě kurzů je na zimu 2022 vypsáno hned několik akcí zde

Rezervace míst: Lenka Adamičková, 727 957 495, dolezalovalenka@centrum.cz