Jdi na obsah Jdi na menu

AKCE - cvičení

TERMÍNY PLÁNOVYNÝCH WORSHOPŮ:

19. listopadu 9:00 - 11:30 Rozhýbej své chodidlo (pod vedením Veroniky Nezbedové)

Naše chodidla jsme na dlouhou dobu uzavřeli do měkké a teplé obuvi a přestali je tak vnímat. Díky pohodlí ale chodidla často ztrácí schopnost pohybu, tlumení dopadu, termoregulace... Chodidla tak mohou být časem stažená, studená, propadá se klenba, tvoří se halluxy a kladívkové prsty. Na workshopu si řekneme trochu teorie, chodidla navnímáme, rozmasírujeme a naučíme se pár základních univerzálních cviků, které nám pomohou ke zdravým chodidlům bez bolesti.

Cena 500 Kč

20. listopadu 16:30 - 17:30 Hravě, zdravě a spolu - Zdravá dětská noha (pod vedením Lenky Adamičkové)

Ploché nohy, vbočené kotníky, vadné držení těla a další trápí nemalé množství dětí. Cílem této lekce je rodiče navést, jak s chodidly cvičit a motivovat je, aby se těmto aktivitám věnovali i doma. S sebou si odnesete úkolníček.

Cena 300 Kč/ 2 osoby + úkolníček

3. prosince 9:00 - 12:00 Pohybem k vnitřnímu klidu (pod vedením Lenky Adamičkové)

Při třicetiminutové přednášce se budeme snažit pochopit, jak se psychika a tělo vzájemně ovlivňují (s důrazem na napětí v těle). Zbytek workshopu bude praktický. Zkusíme si relaxaci, automasáž, ale věnovat se budeme i dechu a síle středu těla, která je základem pro větší odolnost fyzickou i psychickou.

Cena 500 Kč

14. ledna 9:00 - 12:00 Pánevní dno (pod vedením Lenky Adamičkové)

Pokud chceme pracovat se svým pánevní dnem, nevystačíme si s posilovacími cviky dostupnými na internetu. Pánevní dno není jeden sval, ale skupina svalů, které můžeme rozdělit do tří vrstev a ty musí vzájemně spolupracovat. Je celkem běžně, že některá svalová vrstva je oslabená a jiný přetížená, proto někdy čistě jen posilování nic neřeší. Řekneme si nutnou teorii k tomuto tématu a pak se vrhneme na jemné cvičení, jehož cílem bude pánevní dno harmonizovat.

Cena 500 Kč

28. ledna 9:00 - 12:00 Jak na chronické bolesti zad (pod vedením Lenky Adamičkové)

Pokud bolest zad trvá déle než pár týdnů nebo měsíců, můžeme mluvit o chronické bolesti. Pokud je tohle vaše téma a potřebujete nasměrovat a nebo načerpat informace, pak je tento workshop pro vás vhodný. 

Cena 500 Kč